V základním balíčku je více než 71 programů ve skvělé digitální kvalitě, z toho 24 HD kanálů, z nichž si vybere celá rodina. Pohádky pro děti, seriály a filmy na dlouhé večery, sport pro tatínky, vaření pro maminky a kvalitní erotické kanály. Samozřejmě nabídka HD programů bude DIGI neustále rozšiřovat.

Jako jediný satelitní operátor v České republice vám DIGI exkluzivně nabízí přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na sportovních kanálech Digi Sport. Kromě toho samozřejmě i spoustu dalších sportovních zážitků, třeba Formuli 1, italskou ligu Serie A, francouzskou Ligue 1, tenisové zápasy ATP, WTA a mnoho dalších sportovních lahůdek.

Nejvýhodnější DSL Internet s Novou DIGI TV.

Nová DIGI TV i přes internet, ať jste kdekoliv… jen samé výhody...
Přehrání od začátku, zpětné zhlédnutí, archiv vysílání až 7 dní, nahrávání na dobu 30 dní, DIGI TV pro 4 zařízení, Intuitivní ovládání.

Set-top box 69,-/ měsíc, CA Modul 49,-/ měsíc.

LÉTO S DIGI - 3 měsíce zdarma na všechno:
V rámci této velké slevové akce Léto zadarmo mají zákazníci 3 měsíce zdarma a to včetně pronájmu set-top boxu.
Navíc se jim na celé tři měsíce zároveň automaticky zpřístupní kompletní nabídka více než 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají.
Dalším bonusem je, že televizi přes internet, případně mobilní službu DIGI2GO, mohou zákazníci sledovat bez potíží v kterékoli zemi Evropské unie.
POZOR: Slevu nelze uplatnit při TV + internet – zde pořád platí sleva 149,- na TV.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one